DRA73-331-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3613-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-3613-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-3613-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA73-331-R
תיאור
FIXED IND 330UH 391MA 1.85 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך חוט מלופף משרן 391 mA 1.85Ohm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DRA73-331-R דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
1.85Ohm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.140‏ אינץ' (3.55‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
423mA