DRA74-470-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3636-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-3636-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-3636-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA74-470-R
תיאור
FIXED IND 47UH 1.14A 219 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.14 A ‎219mOhm‎ לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DRA74-470-R דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎219mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.171‏ אינץ' (4.35‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.37A