DRA74-471-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3637-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-3637-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-3637-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA74-471-R
תיאור
FIXED IND 470UH 383MA 1.93 OHM
תיאור מפורט
470 µH מסוכך חוט מלופף משרן 383 mA 1.93Ohm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DRA74-471-R דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
1.93Ohm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.171‏ אינץ' (4.35‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
420mA