DRQ127-2R2-R
DRQ127-2R2-R
DRQ127-2R2-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1307-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1307-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1307-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRQ127-2R2-R
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.027UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 8.108 µH השראות - מחובר בטור 2.027 µH השראות - מחוברים במקביל ‎3.73mOhm‎ התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 12.5 A לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DRQ127-2R2-R דגמים
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
25.5 A
יצרן
Eaton - Electronics Division
רוויית זרם - טורית
12.7 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎3.73mOhm‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎16.1mOhm‎
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
2.027 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
8.108 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
12.5 A
גובה
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
6.23 A