EFDKA1BK456F064DHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA1BK456F064DHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA1BK456F064DHT
תיאור
CAP FILM 45UF AUTO 1100VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45 µF קבלי ציפוי 1100V (1.1kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי - 4 מוליכים‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 2.264‏ אינץ' x‏ רוחב 1.772‏ אינץ' (57.50 מ"מ x‏ 45.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
2.598‏ אינץ' (66.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
2.067‏ אינץ' (52.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
1100V (1.1kV)
יישומים
כלי-רכב, קישור DC, סינון DC‏
חומר דיאלקטרי
ערכים נקובים
AEC-Q200
ESR (התנגדות טורית שקולה)
4.2 mOhms