EFDKA1BK805E134BHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA1BK805E134BHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA1BK805E134BHT
תיאור
CAP FILM 8UF AUTO 1100VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 µF קבלי ציפוי 1100V (1.1kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי - 4 מוליכים‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.787‏ אינץ' (42.00 מ"מ x‏ 20.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
1.614‏ אינץ' (41.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.476‏ אינץ' (37.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
1100V (1.1kV)
יישומים
כלי-רכב, קישור DC, סינון DC‏
חומר דיאלקטרי
ערכים נקובים
AEC-Q200
ESR (התנגדות טורית שקולה)
9.5 mOhms