EFDKA45K256E102LHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA45K256E102LHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA45K256E102LHT
תיאור
CAP FILM 25UF AUTO 450VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 µF קבלי ציפוי 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 1.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.748‏ אינץ' (42.00 מ"מ x‏ 19.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
1.299‏ אינץ' (33.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.476‏ אינץ' (37.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
450V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
6.8 mOhms