EFDKA60K205D022LHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA60K205D022LHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA60K205D022LHT
תיאור
CAP FILM 2UF AUTO 600VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 µF קבלי ציפוי 600V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 1.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.354‏ אינץ' (32.00 מ"מ x‏ 9.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.740‏ אינץ' (18.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.083‏ אינץ' (27.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
600V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28.1 mOhms