EFDKA60K656F034DHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA60K656F034DHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA60K656F034DHT
תיאור
CAP FILM 65UF AUTO 600VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
65 µF קבלי ציפוי 600V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי - 4 מוליכים‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 2.264‏ אינץ' x‏ רוחב 1.378‏ אינץ' (57.50 מ"מ x‏ 35.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
2.008‏ אינץ' (51.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
2.067‏ אינץ' (52.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
600V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
4.6 mOhms