EFDKA70K156E134BHT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA70K156E134BHT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA70K156E134BHT
תיאור
CAP FILM 15UF AUTO 700VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 µF קבלי ציפוי 700V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי - 4 מוליכים‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 1.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.787‏ אינץ' (42.00 מ"מ x‏ 20.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
1.614‏ אינץ' (41.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.476‏ אינץ' (37.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
700V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
7.6 mOhms