EFDKA90K205D032LH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA90K205D032LH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA90K205D032LH
תיאור
CAP FILM 2UF 10% 900VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 µF קבלי ציפוי 900V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (32.00 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.819‏ אינץ' (20.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.083‏ אינץ' (27.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
900V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
38 mOhms