EFPLA1DJ105E132LH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFPLA1DJ105E132LH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFPLA1DJ105E132LH
תיאור
CAP FILM 1.0UF 5% 1300VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 1300V (1.3kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.654‏ אינץ' x‏ רוחב 0.787‏ אינץ' (42.00 מ"מ x‏ 20.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
1.614‏ אינץ' (41.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
1.476‏ אינץ' (37.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
1300V (1.3kV)
יישומים
כלי-רכב, תדר גבוה, מיתוג, פולס גבוה, DV/DT
חומר דיאלקטרי
ערכים נקובים
AEC-Q200
ESR (התנגדות טורית שקולה)
8 mOhms