FP1007R6-R33-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4179-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4179-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4179-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FP1007R6-R33-R
תיאור
FIXED IND 330NH 61A 0.29 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 61 A 0.29mOhm לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
33A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
0.29mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.413‏ אינץ' x‏ רוחב 0.315‏ אינץ' (10.50 מ"מ x‏ 8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%