FP1007R6-R33-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 330NH 61A 0.29 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 61 A 0.29mOhm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 33A |
יצרן | סיכוך לא מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 0.29mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.413 אינץ' x רוחב 0.315 אינץ' (10.50 מ"מ x 8.00 מ"מ) |
טולרנס ±10% | גובה - מקובע (מרבי) 0.276 אינץ' (7.00 מ"מ) |