GDA-250MA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-GDA-250MA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDA-250MA
תיאור
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.027
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
4.4 Ohms