HCM0503-1R5-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 7.5A 19 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 7.5 A 19mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 7A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 19mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.203 אינץ' x רוחב 0.201 אינץ' (5.15 מ"מ x 5.10 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ) |