HCM0503-1R5-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM0503-1R5-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM0503-1R5-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM0503-1R5-R
תיאור
FIXED IND 1.5UH 7.5A 19 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 7.5 A ‎19mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎19mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.203‏ אינץ' x‏ רוחב 0.201‏ אינץ' (5.15 מ"מ x‏ 5.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%