HCM0503V2-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM0503V2-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM0503V2-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM0503V2-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH לא מסוכך יצוק משרן 4.1 A 47mOhm לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
47mOhm
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C