HCM1A0503V2-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A0503V2-3R3-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A0503V2-3R3-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A0503V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A0503V2-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך משרן 4.7 A ‎38mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎38mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
25MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.213‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.40 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6.5A