HCM1A0503V3-4R7-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך יצוק משרן 4.1 A 47mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 47mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 22MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
סוג יצוק | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.213 אינץ' x רוחב 0.205 אינץ' (5.40 מ"מ x 5.20 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 6A |