HCM1A0503V3-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A0503V3-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A0503V3-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A0503V3-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A0503V3-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 4.1 A ‎47mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎47mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
22MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.213‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.40 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A