HCM1A0703V2-330-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A0703V2-330-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A0703V2-330-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A0703V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A0703V2-330-R
תיאור
FIXED IND 33UH 1.6A 242 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך משרן 1.6 A ‎242mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎242mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6.5MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.3A