HCM1A0703V2-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A0703V2-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 4 A ‎46.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎46.5mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
20MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6.8A