HCM1A1104V3-1R5-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 14A 4.2 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך יצוק משרן 14 A 4.2mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 4.2mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 33MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
סוג יצוק | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.425 אינץ' x רוחב 0.394 אינץ' (10.80 מ"מ x 10.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 22A |