HCM1A1104V3-330-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1104V3-330-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1104V3-330-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1104V3-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1104V3-330-R
תיאור
FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך יצוק משרן 3.3 A ‎102mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎102mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
5MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.425‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (10.80 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4.6A