HCM1A1105V2-100-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH מסוכך משרן 6.2 A 27mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 27mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 9MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
חומר - ליבה | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
השראות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±20% | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.425 אינץ' x רוחב 0.394 אינץ' (10.80 מ"מ x 10.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 7A | גובה - מקובע (מרבי) 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |