HCM1A1105V2-100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1105V2-100-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1105V2-100-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1105V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1105V2-100-R
תיאור
FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך משרן 6.2 A ‎27mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎27mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
9MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.425‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (10.80 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7A