HCM1A1305V2-3R3-R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 175
גיליון נתונים
3.3 µH מסוכך משרן 12 A ‎9.2mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A1305V2-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1305V2-3R3-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1305V2-3R3-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1305V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1305V2-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 12A 9.2 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
התנגדות DC‏ (DCR)
‎9.2mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
16MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.496‏ אינץ' (13.45 מ"מ x‏ 12.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
19A