HCM1A1305V3-150-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 15UH 6.5A 27.1 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 µH מסוכך יצוק משרן 6.5 A 27.1mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 27.1mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 6MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
סוג יצוק | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.530 אינץ' x רוחב 0.496 אינץ' (13.45 מ"מ x 12.60 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 9.5A |