HCM1A1305V3-330-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1305V3-330-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1305V3-330-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1305V3-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1305V3-330-R
תיאור
FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך יצוק משרן 4.5 A ‎58mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎58mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
3MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.496‏ אינץ' (13.45 מ"מ x‏ 12.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
5.2A