HCM1A1707V2-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1707V2-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1707V2-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1707V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1707V2-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 18 A ‎4.72mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.72mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
12MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.675‏ אינץ' x‏ רוחב 0.675‏ אינץ' (17.15 מ"מ x‏ 17.15‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
27A