HCM1A4020V2-1R0-R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 4,360
גיליון נתונים
1 µH מסוכך משרן 5.6 A ‎24mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A4020V2-1R0-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A4020V2-1R0-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A4020V2-1R0-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A4020V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A4020V2-1R0-R
תיאור
FIXED IND 1UH 5.6A 24 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎24mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
60MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.173‏ אינץ' x‏ רוחב 0.165‏ אינץ' (4.40 מ"מ x‏ 4.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7A