HCM1A4020V2-2R2-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A4020V2-2R2-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A4020V2-2R2-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A4020V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A4020V2-2R2-R
תיאור
FIXED IND 2.2UH 4.6A 48 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך משרן 4.6 A ‎48mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎48mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
33MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
5A