HCM1A4020V2-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A4020V2-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A4020V2-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A4020V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A4020V2-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 2.5A 118 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 2.5 A ‎118mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎118mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
27MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
3.2A