HCM1A4020V3-2R2-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A4020V3-2R2-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A4020V3-2R2-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A4020V3-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A4020V3-2R2-R
תיאור
FIXED IND 2.2UH 4.6A 48 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 4.6 A ‎48mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎48mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
40MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
5A