HCMA0703-220-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5247-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5247-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5247-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCMA0703-220-R
תיאור
FIXED IND 22UH 2.3A 149 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך משרן 2.3 A ‎149mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎149mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%