HS1016-3R8306-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HS1016-3R8306-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HS1016-3R8306-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 550mOhm 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
30 F
גודל / מידה
קוטר 0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
550mOhm