HS1025-3R8706-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HS1025-3R8706-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HS1025-3R8706-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
תיאור מפורט
70 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 250mOhm 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
70 F
גודל / מידה
קוטר 0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
250mOhm