HS1625-3R8227-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HS1625-3R8227-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HS1625-3R8227-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
תיאור מפורט
220 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 100mOhm 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
220 F
גודל / מידה
קוטר 0.650‏ אינץ' (16.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100mOhm