HSL1020-3R8506-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HSL1020-3R8506-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSL1020-3R8506-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
תיאור מפורט
50 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 450mOhm 1000 שעות ב-60°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-60°C
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
50 F
גודל / מידה
קוטר 0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
450mOhm