KLKE-30-AT
מק"ט מוצר של DigiKey
283-KLKE-30-AT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KLKE-30-AT
תיאור
FUSE EV 30A 600VAC/DC AT TERM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30A 600VAC AC 600VDC נתיך DC מחסנית הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
600VDC
יצרן
Eaton - Electronics Division
יישומים
חשמלי, תעשייתי
סדרה
סוכנות הרשאות
cURus
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50kA
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
מארז‏ / תיבה
גלילי, הדק פין תקע (בורג)
סוג נתיך
מחסנית
גודל / מידה
קוטר 0.469‏ אינץ' x‏ אורך 1.532‏ אינץ' (38.90‏ מ"מ x‏ 11.90‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
30A
התנגדות קרה DC
0.0034 Ohms
מתח נקוב - AC
600VAC