KR-5R5C334H-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-KR-5R5C334H-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KR-5R5C334H-R
תיאור
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 mF (EDLC) סופר-קבלים 5.5 V רדיאלי, תיבה 50Ohm 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 mF
גודל / מידה
קוטר 0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +80%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
5.5 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50Ohm