KVR-5R0C155-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-KVR-5R0C155-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KVR-5R0C155-R
תיאור
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F CYL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 F (EDLC) סופר-קבלים 5 V רדיאלי, תיבה 30Ohm 1000 שעות ב-70°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-70°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
מגש
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1.5 F
גודל / מידה
קוטר 0.819‏ אינץ' (20.80‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +80%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
5 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30Ohm