MFBA2V1608P-102-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBA2V1608P-102-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBA2V1608P-102-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBA2V1608P-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBA2V1608P-102-R
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.5A 150mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
יצרן
Eaton - Electronics Division
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
1.5A