MFBA2V2012P-471-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBA2V2012P-471-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBA2V2012P-471-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBA2V2012P-471-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBA2V2012P-471-R
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2.5A 50mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
2.5A