MFBW1V1608-801-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBW1V1608-801-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBW1V1608-801-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBW1V1608-801-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBW1V1608-801-R
תיאור
FERRITE BEAD 800 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
800 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 550mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
550mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
800 Ohms @ 100 MHz