MFBW1V2012-601-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBW1V2012-601-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBW1V2012-601-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBW1V2012-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBW1V2012-601-R
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1.5A 250mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
250mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz