MPI4015V2-1R0-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4707-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4707-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4707-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPI4015V2-1R0-R
תיאור
FIXED IND 1UH 5.5A 27 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5.5 A ‎27mOhm מקס' לא סטנדרטי, 2 מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPI4015V2-1R0-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎27mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
56MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא סטנדרטי, 2 מוליכים
טולרנס
±20%