MPI4015V2-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4784-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4784-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4784-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPI4015V2-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 3 A ‎92mOhm מקס' 2-SMD
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.2A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎92mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
31MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
2-SMD
טולרנס
±20%