MPI4015V2-6R8-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4711-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4711-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4711-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPI4015V2-6R8-R
תיאור
FIXED IND 6.8UH 2A 207 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2 A ‎207mOhm מקס' לא סטנדרטי, 2 מוליכים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.3A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎207mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
21MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%